צילום חתונות

אין תכנון חתונה ללא בחירת צוות לצילום חתונות, בחירת צוות הצילום הוא אחד הדברים החשובים ביותר לארגון חתונה, כי אחרי הכול ביום הכי מאושר שלכם חשוב מאוד שצוות הצילום יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר ויוציא אתכם הכי טבעיים ויפים וכמו שאומרים ינציח את הרגעים היפים בחתונה.

כיום תחומי הצילום בכלל ותחום צילום חתונות בפרט הנם רחבים ועמוסים בצלמים ובחברות צילום, כך שעבודת הבדיקה והשוואת המחירים הופכת ליותר קשה לזוג המחפש את צוות הצילום המתאים לו, אך יחד עם זאת בגלל שהשוק רווי בכל כך הרבה נותני שירות הגמישות במחירים יכולה לפעול לטובתם של המחפשים. כמו כן, כיום לא מעט זוגות בוחרים לשכור את שירותיו של צלם המתמחה בצילום חתונות אמנותי, צלמים אמנותיים יוצאו מהתמונות שלכם יותר מבדרך כלל, מכיוון שהם התברכו בראייה אמנותית, יש להוסיף כי לרוב צילום חתונות אומנותי יעלה הרבה יותר מצילום חתונות רגיל.

אז איך מתחילים? בדקו ברשת האינטרנט על צלמי חתונות באזור מגורכם , בדקו טוב טוב באתר של אותם צלמים והסתכלו על עבודתם, שאלו את עצמכם האם הייתם רוצים אלבום חתונה באיכות כזו, גם מבחינת העיצוב ויותר חשוב מבחינת היופי של התמונות, מקוריות וסגנון הצילום של אותו צלם.

בשלב שני, פגשו את הצלמים המובלים על ידכם, שוב, אלו שאהבתם את סגנון עבודתם על פי אתר האינטרנט שלהם, הפגישה הראשונה היא הקריטית ביותר מכיוון שעל הצלם לשדר לכם שהוא זה שיהיה על צוות הצילום בחתונתכם, חשוב מאוד שתרגישו נינוחות ליד הצלם, במידה ואהבתם תוכלו לדבר על מחיר ומה נדרש לצילום החתונה שלכם, חשוב מאוד להדגיש בחוזה כי אותו צלם שביצע אתכם את השיחה הראשונית במשרד יהיה זה שיצלם אתכם ולא מישהו מטעמו.

בצילום חתונות חשוב מאוד איזה מצלמות אנו בוחרים לקחת כי במידה ויש לנו הרבה אורחים לייתר דיוק יותר מ- 350 אורחים כן צריכה להיות מצלמת רחף שתוכל לתעד את כל האירוע מכמה זוויות מכיוון שהיא ממוקמת מעל לרחבת הריקודים ובעלת יכולת לנוע 360 מעלות, ולהפך כאשר אתם יודעים שיהיו לכם לא יותר מ- 350 אורחים אין צורך במצלמת רחף ו-2 מצלמות וידאו יספיקו, כמובן שלזה אתם מוסיפים כמה מצלמות סטילס שאתם רוצים, לרוב מספיקה מצלמת סטילס אחת.

לבסוף, סיגרו עם הצלם הכול, מאיפה אתם רוצים להצטלם ועד איזה אלבום אתם מבקשים שיהיה, דאגו להכניס את הכול לחוזה ההתקשרות בינכם, בחודשי החורף כדאי מאוד שלצלם תהייה תכנית חלופית במקרה ותקלעו ליום גשום מאוד שימנע מכם לצאת ולהצטלם באוויר הפתוח.

חשוב להוסיף שכיום יש הרבה מאוד חברות שלכאורה מובילות בשוק ודורשות הרבה יותר כסף רק בגלל ניסיונם העשיר בצילום אירועים, אך לרוב הם נצמדים לשבלונת עבודה מקובעת, לניסיון יש הרבה מאוד חשיבות אך לא צריך ללכת ולרוב לשלם יותר לצלמים מובילים בשוק רק בגלל שהם מנוסים יותר, קיימים הרבה מאוד צוותי צילום חתונות בעלי עבודה שלא יורדת מאיכות והיופי של אותם צלמים מובלים ולרוב הם אפילו ידרשו מחיר זול יותר מעמיתיהם